PODSUMOWANIE SEZONU 2008/2009

Zakończyły się rozgrywki w podlaskiej B Klasie, w której brała udział również nasza druzyna - Klub Sportowy Urząd Miejski Krynki. Nasza drużyna od samego początku zapowiadała bój o awans do wyższej klasy rozgrywkowej jaką jest A Klasa. Na pustych słowach się nie zakończyło! Nasz zespół zakończył rozgrywki na pierwszym miejscu , gromadząc na swoim koncie 44 punkty i pewnie awansował do A Klasy. Na drugim mejscu tuż za naszym zespołem znalazła się Biebrza Goniądz, która również awansowała do A Klasy.

Podsumowując nasz zespół na 18 meczów, 14 razy odnosił zwycięstwo i zdobywał komplet punktów, 2 razy podzielił się z drużyną przeciwna punktami remisując i doznał dwóch porażek (z GKS Stawiskami na wyjeździe oraz KS Mistkowem również na wyjeździe).

Na 18 meczów nasz zespół zdobył najwięcej bramek, spośród wszystkich drużyn, które występowały w B Klasie, a mianowicie 77 goli, co daje mniej więcej 4 gole strzelone na mecz, straciliśmy tylko 19 goli, czyli 1 gol stracony na mecze.

W przekroju całego sezonu, nasz zespół posiadał najlepszą ofensywę oraz defensywę spośród wszystkich zespołów, które wystepowały w B Klasie.

BUŁATEWICZ GRZEGORZ - 10 goli

NASZ CEL ZOSTAŁ ZREALIZOWANY!!! KS UM KRYNKI W NASTĘPNYM SEZONIE WYSTĄPI W ROZGRYWKACH PODLASKIEJ A KLASY!
14.VI.2009r.
18 Kolejka rozgrywek B Klasy

PEWNA WYGRANA I AWANS DO A KLASY!!!

14 czerwca 2009r. została rozegrana ostatnia kolejka rozgrywek podlaskiej B Klasy. Lider z Krynek pewny już awansu do A Klasy, podejmował na swoim boisku, walczącą jeszcze o miejsce premiowane awansem, Victorie Jedwabne. Jednak szanse Victorii na awans były znikome. Nasz zespół nie zamierzał jednak odpuszczać ostatniej kolejki i grał o komplet punktów i honorowe pożegnanie się z podlaską B Klasą. Pogoda w czasie meczu nie dopisała ale mimo tego spora grupka kibiców zgromadziła się w czasie spotkania aby wspierać naszą drużynę i podziękować za cały sezon oraz świętować razem z piłkarzami awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
    Spotkanie już od samego początku układało się po myśli gospodarzy. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, której strzelcem był Krzysztof Tumiel. Gol padł po dośrodkowaniu w pole karne i po błędzie bramkarza gości. W pierwszych 45 minutach nie brakowało akcji podbramkowych z obydwu stron ale brakowało skuteczności i wykończenia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem gospodarzy 1:0.
    Druga połowa to już pełna mobilizacja w zespole z Krynek i dominacja na boisku. Nasz zespół przez całą drugą połowę napierał na przeciwnika i mądrze się bronił. Drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Grzegorz Bułatewicz, po przepięknym strzale z dalszej odległości. Bramka "stadiony świata"! Na 3:0 podwyższył Paweł Karpuk, strzelając również ładną bramkę w 83 minucie spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy.
    Po meczu nastąpiła feta z okazji awansu naszej drużyny do A Klasy. Kapitan zespołu, Mariusz Stefanowicz odebrał z rąk pani burmistrz Jolanty Gudalewskiej puchar, więczący awans Krynek w szeregi A Klasy. Każdy z graczy otrzymał również statuetki z okazji awansu. A później zawodnicy i działacze świętowali awans aż do rana .

KS UM KRYNKI - VICTORIA JEDWABNE
3                                   0

Bramki dla naszego zespołu strzelali:
26' - Krzysztof Tumiel
71' - Grzegorz Bułatewicz
83' - Paweł Karpuk

16 Kolejka rozgrywek B Klasy

LIDER GROMI NA WŁASNYM BOISKU I ZAPEWNIA AWANS DO A KLASY!!!

Wczoraj o godzinie 14.00 lider - Klub Sportowy Urząd Miejski Krynki - podejmował na własnym boisku zajmujący 6 lokatę w tabeli rozgrywek - GKS Stawiski. Było to bardzo ważne spotkanie dla gospodarzy ponieważ zwycięstwo zapewni zespołowi z Krynek awans do A Klasy. Wszyscy sobie zadawali pytania: Czy Krynki przezwyciężą presję, która na nich spoczywa? Czy postawią przysłowiową kropkę nad i w walce o awans? Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.
    Od pierwszego gwizdka sędziego gospodarze rzucili się na rywala jak "dzika zwierzyna na swą ofiarę", a kibice długo nie musieli czekać na bramki w tym spotkaniu, bo już w 6 minucie na 1:0strzelił Karpuk Paweł. Worek z golami się rozwiązał, tym bardziej, że drużyna przyjezdnych od 26 minuty grała w osłabieniu po 2 żółtej kartce i w konsekwencji czerwonej dla zawodnika z linii obrony. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0 dla gospodarzy po bramkach: jednej samobójczej na 2:0, Łukasza Szymanowicza na 3:0 oraz Krzysztofa Tumiela na 4:0.
    Druga połowa to już ogromna przewaga zespołu z Krynek. Gospodarze ciągle atakowali bramkę rywala i nie schodzili z ich połowy. W meczu hattricka skompletował Łukasz Szymanowicz i tym samym zrównał się strzelonymi bramkami w sezonie z Krzysztofem Tumielem, który strzelił 2 bramki w tym meczu. Dwie bramki zdobył również Paweł Karpuk a po jednej Krzysztof Kraszyński, Mariusz Stefanowicz oraz Grzegorz Bułatewicz.
    Wielkie brawa dla strzelców bramek ale i brawa się należą dla całej drużyny za rozegranie bardzo dobrego spotkania i za przełamanie złej passy (przegrana z Miastkowem 2:1 i remis z Berezowem 0:0). To było okazałe i bardzo ważne zwycięstwo, które to na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek podlaskiej B Klasy, dało zespołowi z Krynek upragniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej jaką jest A Klasa.
    Ale nic do końca nie jest jeszcze rozstrzygnięte, ponieważ walka o A Klasę się nie skończyła. Jak wiemy oficjalnie to dwa pierwsze zespoły w tabeli mają prawo awansu i właśnie o to drugie miejsce toczy się największa walka pomiędzy trzema zespołami: Biebrzą Goniądz, KS Miastkowem oraz Victorią Jedwabne. Po tej kolejce status quo w tabeli został zachowany. Swoje mecze wygrali piłkarze z Jedwabnego pokonując Uhowo, Goniądz wygrał ze Studziankami a Miastkowo przypisało do swojego konta 3 punkty bez walki, ponieważ w Ołdakach nie zameldowała się drużyna z Orli.
    Za tydzień naszych piłkarzy czeka wyjazdowe spotkanie z GKP Orlą i to nie będzie mecz "o pietruszkę", tylko mecz walki, mecz o 3 cenne punkty, które dadzą nam awans z 1 miejsca w tabeli.

KS UM KRYNKI - GKS STAWISKI
11                                 1

6', 72' - Karpuk Paweł
15' - samobójcza
34', 54', 58' - Szymanowicz Łukasz
45', 84' - Tumiel Krzysztof
65' - Kraszyński Krzysztof
70' - Bułatewicz Grzegorz
82' - Stefanowicz Mariusz

24.V.2009r.
15 Kolejka rozgrywek B Klasy

PODZIAŁ PUNKTÓW W BEREZOWIE!!!

Wczoraj o godzinie 14.00 odbył się męcz pomiędzy zespołami: KS Berezowo, który to zespół obecnie zajmuje 8 lokatę w tabeli gramadząc na swoim koncie 12 punktów, a  zespołem z Krynek - KS UM Krynki, który przewodzi w walce o awans do A Klasy. Zapowiadało się na łatwe i przyjemne zwycięstwo lidera w tym spotkaniu, tym bardziej iż ostatnio zespół z Krynek przegrał swój mecz wyjazdowy z Miastkowem i był bardzo z motywowany na te spotkanie. Ale boisko pokazało zupełnie inne spotkanie.
     Był to mecz walki o każdy skrawek boiska. Zespół z Krynek przeważał w całym meczu ale nie zdołał strzelić bramki, która to by pozwoliła na wygranie spotkania i zdobycia 3 cennych punktów, które to bardzo przybliżyły by do awansu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0:0. Remis padł też w liczbie zdobytych kartek w spotkaniu 0:0. Było to twarde i zacięte spotkanie ale i zarazem czyste z obydwu stron.
     Dobre dla naszego zespołu padły wyniki na innych boiskach. Victoria Jedwabne pokonała u siebie Biebrzę Goniądz 4:1 i tym samym Biebrza straciła fotel vice lidera na rzecz zespołu KS Miastkowo, które wygrało swój kolejny mecz, tym razem z zespołem GKS Stawiski 2:1. Nadal Krynki są liderem w podlaskiej B Klasie tyle że nasza przewaga punktowa zmniejszyła się do 4 punktów nad KS Miastkowem.
    Teraz czeka nas spotkanie o wszystko! 31 maja 2009r. na własnym boisku nasz zespół zmierzy się z drużyną GKS Stawiski i jeśli pokonamy zespół ze Stawisk powoli będziemy mogli świętować awans do A Klasy. Także pełna mobilizacja w szeregach naszego zespołu i do boju Krynki! O zwycięstwo, o trzy punkty i o AWANS DO A KLASY! Nie może również zabraknąć 12 zawodnika w meczu, czyli naszych kibiców! Serdecznie zapraszam na to bardzo ważne spotkanie!

KS BEREZOWO - KS UM KRYNKI
  0                              0

Pozostałe wyniki 15 Kolejki rozgrywek B Klasy:

VICTORIA JEDWABNE - BIEBRZA GONIĄDZ 4:1 (2:0)
GKP ORLA - KS UHOWO 1:2 (0:1)
KS STUDZIANKI - EUROCENTR SUCHOWOLA 5:2 (1:1)
GKS STAWISKI - KS MIASTKOWO 1:2 (0:1)

17.V.2009r.
14 Kolejka rozgrywek B Klasy

ZADYSZKA LIDERA Z KRYNEK!

Wczoraj o godzinie 15.00 na boisu w Ołdakch został rozegrany mecz pomiędzy KS Miastkowem a liderem z Krynek. Ten mecz miał być przepustką do A Klasy dla drużyny przyjezdnej jednak tak się nie stało. Zespół rozegrał bardzo słabe spotkanie i przegrał 2:1. Pierwsza połowa nie zapowiadała że będzie tak źle ponieważ od 8 minuty nasz zespół prowadził w meczu 0:1 po strzale Marka Palacza i kontrolował grę. Jednak druga połowa pokazała że nasz zespół nie dowiezie tego wyniku i nie zdobędzie 3 punktów w meczu. Już na samym początku drugiej połowy straciliśmy bramkę na 1:1 a kolejne minuty to już bezradność naszego zespołu. Żadnej klarownej akcji podbramkowej! Nic nam nie wychodziło! Porażka w pełni zasłużona! Ale po tym meczu nie należy chować głowy w piasek tylko walczyć do końca w każdym meczu i wygrywać kolejne spotkania aby już pewnie awansować do A Klasy!

KS MIASTKOWO - KS UM KRYNKI
2                                        1

Bramkę dla naszego zespołu strzelił:
8' - Palacz Marek

Komplet wyników 14 Kolejki rozgrywek podlaskiej B Klasy:

EUROCENTR SUCHOWOLA - VICTORIA JEDWABNE 1:5 (0:1)

HORROR NA BOISKU W KRYNKACH!!!

10 maja 2009r. - ta data zapadnie na pewno większości kibiców z Krynek, którzy zgromadzili się na trybunach aby wspierać lidera w meczu! O godz. 16.00 przy ul. Kościelnej, gospodarze podejmowali zespół z Uhowa - KS Uhowo. Przyjezdni to dobry zespół, który przed tym spotkaniem zajmował 5 pozycję w tabeli podlaskiej B Klasy i to było widać na boisku.
    Pierwsza połowa należała do drużyny przyjezdnej, która strzeliła dwie bramki i prowadziła zasłużenie. Pierwsza bramka padła dla Uhowa po stałym fragmencie gry, kiedy to obrońca z Krynek faulował przed polem karnym. Ładny strzał z rzutu wolnego i pada pierwsza bramka dla drużyny gości. Kolejne minuty to przewaga  zespołu z Uhowa, którą udokumentowali piłkarze strzelając bramkę na 0:2 po ładnej akcji skrzydłem. Rozlega się gwizdek sędziego, który kończy pierwszą połowę spotkania w której lider przegrywa na własnym boisku z Uhowem 0:2 i zapowiadało się na sensację.
   Druga połowa zaczęła się od dwóch zmian w szeregach gospodarzy. Za obrońcę Adama Szutkiewicza wszedł Krzysztof Kirejczyk, a Marcina Grajewskiego zastąpił Paweł Karpuk. Mijały minuty drugiej połowy, gospodarze próbowali zmienić wynik meczu i całą grę zespołu. Ale niestety wynik się nie zmieniał a w grze zespołu było widać ogromne braki celności w ostatnich podaniach otwierających drogę do bramki. Ta nieporadność lidera z Krynek trwała do 73 minuty, kiedy to gospodarze strzelają kontaktową bramkę! Strzelcem bramki na 1:2 był Łukasz Szymanowicz. Od tej pory piłkarze złapali wiatr w żagle i grali jak natchnieni. Mimo ogromnego zmęczenia starali się strzelić kolejne bramki. Zbliżała się 90 minuta spotkania a gospodarze nadal przegrywali 1:2 i było coraz bliżej sensacji! Ale lider jak to lider pokazał klasę i walczył do ostatniego gwizdka. Sędzia dolicza 3 minuty i to było zwycięskie trzy minuty dla gospodarzy, w których to padły decydujące bramki. W 90 minucie kolejne trafienie zaliczył Łukasz Szymanowicz a zwycięską bramkę na 3:2 strzelił w 91 minucie Paweł Karpuk! Lider wyszedł obronną ręką w tym bardzo ciężkim spotkaniu wygrywając 3:2!
   Wielkie brawa należą się dla zespołu z Uhowa, który pokazał się z dobrej strony w tym meczu i był bardzo bliski sprawienia ogromnej niespodzianki. Lider z Krynek pokazał, że jako zespół, który zajmuje pierwszą pozycję w tabeli nigdy się nie poddaje i walczy do końca w meczu! I to jest najważniejsze! Jak wynik się układa i gra również wtedy jest łatwo i przyjemnie, a kiedy właśnie przyjdzie taki mecz jak ten dzisiejszy, kiedy to nic nie idzie i wynik jest "w plecy", zespół pokazuje klasę i serce do walki!

KS UM KRYNKI - KS UHOWO
3                                 2

Bramki dla zespołu z Krynek Strzelali:
73' - Łukasz Szymanowicz
90' - Łukasz Szymanowicz
91' - Paweł Karpuk

Komplet wyników 13 kolejki rozgrywek podlaskiej B Klasy:

KS UM KRYNKI - KS UHOWO 3:2 (0:2)
VICTORIA JEDWABNE - KS STUDZIANKI 4:1 (4:0)
GKP ORLA - EUROCENTR SUCHOWOLA 5:1 (3:0)
KS BEREZOWO - KS MIASTKOWO 1:1 (1:0)
GKS STAWISKI - BIEBRZA GONIĄDZ 7:1 (4:1)

03.V.2009r.
12 Kolejka rozgrywek B Klasy

LIDERA Z KRYNEK ODJEŻDŻA RYWALOM!!!

3 maja 2009r. o godzinie 14.00 został rozegrany hit 12 Kolejki rozgrywek podlaskiej B Klasy w którym to zmierzyły się dwa zespoły - gospodarz Biebrza Goniądz, która zajmowała 2 miejsce w tabeli oraz drużyna przyjezdna KS UM Krynki, zajmująca pozycję lidera B Klasy. Zapowiadało się bardzo ciekawe spotkanie ponieważ obydwie drużyny są blisko siebie w tabeli i walczyły o miejsca premiowane awansem do A Klasy. Tak też było!
   Było to bardzo zacięte, twarde ale niezbyt ładne dla oka spotkanie. Boisko gospodarzy nie pozwalało na ładny fudbol, ponieważ murawa boiska pozostawiała dużo do życzenia. Straszny stan nawierzchni - dużo dziur, kępa na kępie, piaszczysto pod bramkami i nie tylko to niektóre wady boiska w Goniądzu. W czasie meczu odbyłem rozmowę z jednym z kibiców Biebrzy, który opowiadał że władze Goniądza już dwa lata obiecują  generalny remont obiektu, ale na obietnicach się kończy, a nowego boiska jak nie ma, tak i nie widać. Od samego początku meczu widać było, że piłkarze  obu ekip mieli ogromne problemy z opanowaniem piłki, która skakała po murawie jak "zając po polu uciekający od dzikiej zwierzyny".
   Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Mało także było akcji podbramkowych. Gra opierała się najczęściej na grze obronnej obydwu drużyn, ale nic dziwnego,  stworzyć ładną akcję bramkową na takim boisku to jes sztuka!
    Druga połowa to już większy napór drużyny z Krynek. Jak to mówili piłkarze drużyny przyjezdnej:"teraz gramy pod słońce ale z góryki i to jest najważniejsze! Musimy to wykorzystać i strzelić bramkę, która by przesądziła o losach spotkania." I tak się stało. W 57 minucie po wielkim zamieszaniu pod polem karnym gospodarzy zimną krew zachował zawodnik z Krynek - prawy pomocnik Przemek Szymanowicz - który skierował piłkę do bramki i lider objął zasłużone prowadzenie. Kolejne minuty drugiej połowy to już coraz śmielsze ataki lidera. Wiele akcji bramkowych nie wykorzystanych przez piłkarzy z Krynek ale co się odwlecze to nie uciecze! Pod koniec spotkania panowała bardzo żywa i nerwowa  atmosfera na boisku. Bramkarz gospodarzy nie wytrzymał napięcia i dostał czerwoną kartkę tym samym osłabiając swoją drużynę. To całe zamieszanie wpłynęło na nie korzyść zespołu z Goniądza a zespół z Krynek grał cały czas swoje. Zwycięstwo przypieczętował Przemek Szymanowicz, który pod koniec meczu strzelił na 0:2 dla lidera z Krynek.
    Brawo dla Przemka, który po raz kolejny rozegrał bardzo dobre spotkanie strzelając jakże ważne dwie bramki w mecz, które dały zespołowi z Krynek 3 cenne punkty, pozwalając zespołowi z Krynek na odskoczenie od drugiego zespołu w tabeli na 5 punktów. Ukłony należą się lini obrony kryńskiej w składzie - Piotrek Jurczenia, Stefanowicz Kamil, Stefanowicz Mariusz, Kirejczyk Krzysztof, która zasłużyła na wielkie brawa. Wielkie brawa także dla całego zespołu z Krynek na czele z trenerem Krzysztofem Kraszyńskim i opiekunem (dyrektorem) naszego zespołu Stanisławem Tumielem, którzy włożyli w spotkanie wszystkie swoje siły i całe serce aby wygrać mecz i cieszyć się z pozycji lidera!
   Za tydzień lider zagra na własnym boisku z dobrze spisującym się zespołem KS Uhowo, także zapraszam wszystkich na mecz oraz do gorącego dopingowania!

Zespół z Krynek wystąpił w następującym składzie:
Andrejczuk Piotr – Kirejczyk Krzysztof, Stefanowicz Mariusz, Stefanowicz Kamil, Jurczenia Piotr (Szutkiewicz Adam) – Szymanowicz Przemysław (Kożuchowski Adrian), Wołyniec Mariusz, Bułatewicz Grzegorz, Karpuk Paweł (Grajewski Marcin) – Palacz Marek, Szymanowicz Łukasz (Tumiel Krzysztof).

BIEBRZA GONIĄDZ - KS UM KRYNKI
0                                       2

Bramki dla zespołu z Krynek strzelał:

57' -  Przemek Szymanowicz
87' -  Przemek Szymanowicz

11 Kolejka rozgrywek B Klasy.

OKAZAŁE ZWYCIĘSTWO LIDERA NA WŁASNYM BOISKU!!!

Dziś o godz. 14.00 na boisku w Krynkach przy ul. Kościelnej w pięknym wiosennym słońcu gospodarz KS UM KRYNKI podejmował 8 zespół w tabeli podlaskiej B Klasy  - EUROCENTR SUCHOWOLA. Lider z Krynek który ma jeden cel - awans do A Klasy - musiał za wszelką cenę wygrać ten mecz.

Od pierwszego gwizdka sędziego było widać różnicę umiejętności piłkarskich między zespołem, który zajmuje 8 miejsce a liderem z Krynek. Gospodarze ładnie grali podaniami z pierwszej piłki, jak to się mówi w sloganie piłkarskim "klepali z pierwszej piły" a przeciwnik nie dał rady jej odebrać i przeprowadzić groźnej akcji na bramkę gospodarzy.

Na pierwszą bramkę dla zespołu z Krynek nie musieliśmy długo czekać, bo już w 15 minucie po ładnym strzale z dwudziestu paru metrów Łukasz Szymanowicz wyprowadza Krynki na prowadzenie. Na słowa pochwały zasługuje prawo skrzydłowy pomocnik gospodarzy Przemek Szymanowicz. Rozegrał on bardzo dobre spotkanie oraz strzelił bramkę na 2:0 w 24 minucie. Ogólnie cała linia pomocy zespołu z Krynek w meczu spisała się bardzo dobrze. Środkowi pomocnicy Grzegorz Bułatewicz i  Mariusz Wołyniec rozgrywali bardzo dobre piłki po których często padały bramki. Lewy pomocnik Paweł Karpuk  również stanoł na wysokości zadania i rozegrał bardzo dobre spotkanie, uwieńczając swoją dobrą gre strzeleniem bramki w 63 minucie na 4:1 dla gospodarzy. Atak zespołu z Krynek w dzisiejszym meczu spisał się na piątkę z plusem. Łukasz Szymanowicz strzelił ładną bramkę na początku spotkania  zaś nasz drugi napastnik Marek Palacz zdobył dwa gole w tym spotkaniu i rozegrał bardzo dobry mecz. Nie należy również zapominać o lini obrony, która w meczu spisywała się dobrze na czele z kapitanem zespołu z Krynek Mariuszem Stefanowiczem, "kasowali" większość ataków gości. W bramce gospodarzy po raz pierwszy w meczu przed własną publicznością stanoł Piotr Andrejczuk, który miał mało pracy w meczu ale popisał się kilkoma ładnymi paradami. Przy dwóch straconych bramkach moim zdaniem nie zawinił. Ostatnią bramkę w meczu strzelił nowy nabytek zespołu kryńskiego Marcin Grajewski. Mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla Krynek.

Pierwszy mecz przed własną publicznością po przerwie zimowej, dobra gra i okazały wynik! Oby tak dalej! Suchowola odjechała z bagażem 7 straconych goli na swoim koncie. A za dwa tygodnie szlagier w Goniądzu. Liczymy na dobrą grę i zwycięstwo naszego zespołu.

KS UM KRYNKI - EUROCENTR SUCHOWOLA
7                                           2

Bramki dla KS UM Krynki strzelali:
15' - Szymanowicz Łukasz
24' - Szymanowicz Przemek
32' - Palacz Marek
63' - Karpuk Paweł
64' - Palacz Marek
75' - Stefanowicz Mariusz (kar.)
85' - Grajewski Marcin

10 Kolejka rozgrywek B Klasy

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO LIDERA NA WYJEŹDZIE!!!
    Już dziś czyli 18.IV.2009r o godz. 13.00 lider z Krynek zmierzył się na wyjeździe z zajmującym ostatnie miejsce zespołem KS STUDZIANKI. Spotkanie odbyło się na boisku w Wasilkowie. Na inaugurację rundy rewanżowej lider z Krynek nie dał mniejszych szans zespołowi ze Studzianek gromiąc ich na „własnym boisku” aż 1:7!!!
   Pamiętamy że pierwsze spotkanie, które odbyło się na boisku gospodarza skończyło się „dwucyfrówką”. Teraz również zespół z Krynek pokazał się z dobrej strony i nie dał mniejszych szans zespołowi ze Studzianek, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli rozgrywek B Klasy, gromadzą c na swoim koncie zerową liczbę punktów i nie wygrywając żadnego spotkania.
   Spotkanie od pierwszego gwizdka sędziego toczyło się pod dyktando przyjezdnych. Od pierwszych minut zespół z Krynek atakował bramkę rywala i nie długo musieliśmy czekać na bramki w tym spotkaniu bo już w 18 minucie na listę strzelców w zespole z Krynek zapisał się Karpuk Paweł. I „worek z bramkami się rozwiązał”. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:4 dla lidera z Krynek.
   Druga połowa to już wielka przewaga zespołu UM Krynki, który stwarzał sobie dużo dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnych bramek w spotkaniu ale widać było brak skuteczności ze strony przyjezdnych. Jak to się mówi „celowniki piłkarzy UM Krynki były rozregulowane”. Mimo tego w drugiej połowie piłkarze UM Krynki zdobyli trzy bramki i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 1:7!!!
Andrejczuk Piotr – Kirejczyk Krzysztof, Stefanowicz Mariusz, Stefanowicz Kamil (45’ – Szutkiewicz Adam), Hlebowicz Zbigniew (45’ – Jurczenia Piotr) – Szymanowicz Przemysław, Wołyniec Mariusz (45’ – Grajewski Marcin), Bułatewicz Grzegorz, Karpuk Paweł – Palacz Marek, szymanowicz Łukasz (60’ – Tumiel Krzysztof).
KS STUDZIANKI – UM KRYNKI
1                                  7
8’ – Karpuk Paweł
12’ – Szymanowicz Łukasz
27’ – Stefanowicz Mariusz (karny)
41’ – Bułatewicz Grzegorz
59’ – Palacz Marek

72’ – Tumiel Krzysztof